O nás:Vladislav a Jana

Pořídit si Akitu byl můj velký sen z dětství. Když jsme v roce 2013 kupovali dům, tak jsme přemýšleli nad parťákem na zahradu. A ke splnění snu chyběl už jen kousek – přesvědčit manžela, že Akita je správná volba.

A tak jsem nezávazně poptala chovatelské stanice a občas jsme se podívali na nějaké inzeráty. Na koupi jsme nespěchali, protože jsme si řekli, že si štěně pořídíme až na jaře… Jenže jednoho dne manžel našel inzerát na krásnou bílou kuličku. Přišlo pár chvil rozhodování, a už jsme do noci vyráběli boudu, sháněli potřebnou výbavu a 20.12.2013 už jsme byli tři. S Awim jsme absolvovali kurz rodinného psa, který nám moc pomohl s počáteční výchovou a socializací.

V dubnu 2014 jsme zkusili první výstavu. Začalo nás to bavit, a tak se náš čtyřnohý parťák stal zároveň koníčkem.

V roce 2016 jsme se rozhodli, že si pořídíme ještě žíhanou fenečku, aby měl Awi kamarádku. Důležitá pro nás byla povaha rodičů a kvalitní rodokmen. A tak jsme si v listopadu 2016 jeli do Polska pro Azumi.

Náš jedináček Awi odmítal Azumi přijmout, ale během pár dnů se z nich stala nerozlučná dvojka. Oba mají výborné a neagresivní povahy. Milují rodinu, děti, návštěvy, procházky a výlety. Dne 18.3.2019 se nám narodil syn Vládík, kterého přijali do rodiny bez problémů a stávají se z nich dokonalí kamarádi.

Většinu času tráví naše akití smečka s námi doma a kdykoliv si řeknou, mohou také na zahradu. Oni ale nejraději tráví čas tam, kde jsme my.

Chovatelská stanice GO YOSHIO KENSHA vznikla v roce 2018.

Našim přáním je, aby se naše štěňata dostala do milujících rodin, které najdou minimálně taky tak úžasné parťáky, jako jsme našli my.

Certifikat FCI

Chovatelská stanice Go Yoshio Kensha
Copyright All Rights Reserved Go Yoshio Kensha